Időutazó. Nádorvárosi rejtvényfüzet
OKTÓBER 26-IG MEGHOSSZABBÍTOTTUK A LEADÁSI HATÁRIDŐT!

Sétavezető füzetünk segítségével nádorvárosi időutazásra invitáljuk az érdeklődőket! A feladatok segítségével szeretnénk felhívni a figyelmet azokra a jelekre, melyek a letűnt évszázadok győri lakosainak kódolt üzenetei az utókor számára.

Felidézzük azokat a történelmi eseményeket, melyek a város fejlődését meghatározták, jelenlegi városképet kialakították, azokat a személyeket, akik saját korukon is túlmutattak.
A rejtvényfüzetet személyesen a Központi Könyvtár és a Kisfaludy Károly Könyvtár kölcsönzőpultjánál kérhetik, illetve letölthetik intézményünk honlapjáról. Jó szórakozást kívánunk!
Azok az Időutazók, akik helyesen töltötték ki sétafüzetünket, jutalomban részesülnek, amennyiben a kitöltött füzetet a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér bármely részlegének olvasószolgálati pultjánál leadják október 26-ig vagy a megfejtéseket a vetelkedo@gyorikonyvtar.hu email címre elküldik!

2020.10.15