Kalandozások Afrikában
Képes útirajz Kenyáról

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtár klubhelyiségében (9023 Győr, Herman O. u. 22.) 2024. április 24-én (szerdán) 17 órakor Balogh Anna és Marczali Vilmos ismeretterjesztő előadását hallhatják Kalandozások Afrikában címmel.

„Gyerekkorom óta vágyam eljutni Afrikába. Csak néztem a dokumentumfilmeket a természeti népekről és a vadvilágról, miközben tudtam, minden megvalósítható, ha szeretnénk. Lenyűgöző, milyen egyszerűen is lehet élni. Afrikában a maszáj emberek közel vannak a természethez, a földhöz, amelytől nekünk sem lenne szabad eltávolodnunk. Nincsen áram és nem folyik ivóvíz a csapból… mégsem a szegénységet látom ebben, hanem csodálom, hogyan képesek az emberek boldogok lenni. Ez az igazi varázslat!”

Az előadás ingyenesen megtekinthető! Minden érdeklődőt szeretettel várunk!