Valaki itt járt (Versek – prózák)
Szücs-Gáspár Borbála könyvbemutatója

2024. április 10-én (szerda) 17 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár központi könyvtár – klubhelyiségében (9023 Győr, Herman O. u. 22.) Szücs-Gáspár Borbála (Törzsök Károlyné dr.) mutatja be Valaki itt járt (Versek – prózák) című kötetét.

Beszélgetőtárs Kilián László, a Veszprémi Művészetek Háza szakmai igazgatóhelyettese lesz. Közreműködnek: Körmöci Judit és Kiss János, az inotai Hidasház – Kultúrsziget házigazdái.

Valaki itt járt (Versek – prózák)
A gyűjteményes kötet bepillantást enged a költő-író személyiségének emlékekkel, gondolatokkal és hangulatokkal gazdagon átszőtt, mélyebb rétegeibe. A több mint nyolc évtizeden átívelő életút, a maga fontos, meghatározó élményeivel, eseményeivel mára az emlékek ragyogó sugárútjává vált. Emlékeké, amelyek kitűnő "alapanyagul" szolgálnak versnek, prózai szövegnek egyaránt. (Hollósvölgyi Iván)

A rendezvény ingyenes! Minden érdeklődőt szeretettel várunk!