Érettségi minden szinten
Közeledik az érettségi időszak!

Válogatásunkkal a 2024-es érettségi vizsgákra történő hatékony felkészülésben igyekszünk segítséget nyújtani. Könyvtárunk gyűjteménye széles kínálattal rendelkezik érettségire felkészítő segédkönyvekben humán és reál tantárgyakban egyaránt.

A Maxim, Corvina, Lexika és Klett kiadók gondozásában, kiváló szaktanárok összeállításában, az új érettségi követelményrendszer elvárásai alapján minden tantárgyra kiterjedő új segédkönyvek jelentek meg. A vázlatos tantárgyi összegzések, minta feladatsorok minden érettségi feladattípust és témakört érintenek emelt és középszinten, ezáltal összefoglalásra és ismétlésre is alkalmasak.

Az alapos felkészülés és a megfelelő segédanyagok használata kulcsfontosságú a sikeres érettségi elérésében. A felkészülés utolsó heteiben még érdemes bejönni a könyvtárba, válogatni és kölcsönözni.

Sikeres érettségi vizsgát kívánunk mindenkinek!

ÉRETTSÉGI MINDEN SZINTEN: HUMÁN TÁRGYAK

ÉRETTSÉGI MINDEN SZINTEN: REÁL TÁRGYAK