PorondHódítók
Csatlakozz színjátszó szakkörünkhöz!

Gyere és csatlakozz könyvtárunk (9023 Győr, Herman Ottó u. 22.) színjátszó csoportjához, a PorondHódítókhoz! Improvizációs technikákat tanulhatsz és különböző helyzetgyakorlatokban próbálhatod ki magadat.

Foglalkozásainkra a 12-16 éves korosztályt várjuk. A programban közös játék, helyzetgyakorlatok és improvizációs technikák szerepelnek, amelyeknek elengedhetetlen kelléke a jó hangulat.

Célunk egy olyan közösség létrehozása, ahol fejlődik a személyiség és a kreativitás, növekszik az önbizalom, javul a kommunikációs készség.

A foglalkozásokat Gracza Virág színész vezeti, kéthetente csütörtökönként, hétköznap 16 órától (120 perc). A foglalkozás helyszíne a Központi Könyvtár klubhelyisége (9023 Győr, Herman Ottó u. 22.).

Jelentkezés és bővebb információ az alábbi elérhetőségeken:

Gracza Virág
Tel.: +36 20/468 9199
e-mail: gracza.virag@gyorikonyvtar.hu

A foglalkozásokon való részvétel ingyenes!

2024.02.21