Helyszínváltozás!
94. Ünnepi Könyvhét és 22. Gyermekkönyvnapok

Az esős időre való tekintettel ünnepi könyvhetünk szabadtéri programjai és a könyvvásár a Kisfaludy Károly Könyvtár épületébe (Győr, Baross u. 4.) költözik.

A változások a következők:

• Gyermekkönyvtár kézműves foglalkozásai a Kisfaludy Károly Könyvtár 1. emeletén található Mesesarokban kerülnek megrendezésre.
  • A könyvvásár 10-18 óráig a Kisfaludy Károly Könyvtár épületében lesz megtalálható.
  • Szűcs Kinga: A játék komoly dolog című előadása június 10-én szombaton, 10 órától a Kisfaludy Károly Könyvtár rendezvényterme helyett a Muzeális gyűjteményében lesz megrendezve.
  • Mihályi Réka gyermekműsora a Masni és Pocó könyvtárunk rendezvénytermében lesz szombaton 11 és 12 óra között.
  • Szombaton 15 és 16.30 óra között zenés programunk, a HANDPAN muzsika szombaton az 1. emeleti AGORÁBAN hallható majd.

A könyvárusítás helyszínei:
Földszint: KALLIGRÁF könyvesbolt
2. emelet – előtér: GYŐRI SZERZŐK, LÍRA, KÖNYVTÁR
2. emelet – helyismereti olvasó: PRESS&PR, PAGONY, MAGYAR KULTÚRA KIADÓ, MÚZEUM, BENCÉSEK
3. emelet: CORVINA ANTIKVÁRIUM, LEVÉLTÁR-MŰHELY, MADAL BAL, USBORNE

Programjainkra továbbra is sok szeretettel várjuk az érdeklődőket.

A 94. Ünnepi Könyvhét és 22. Gyermekkönyvnapok részletes kínálatát innen tudják letölteni. Bátran csemegézzenek  a listából, hiszen valamennyi rendezvényünk ingyenes és igazán tartalmas előadásokat és beszélgetéseket kínálunk Önöknek.

Megértésüket köszönjük!

2023.06.07