Újabb nyitvatartás-változás!
Egyes fiókkönyvtáraink elérhetőek lesznek

2023. január 2-ától, hétfőnként 10.00-től 18.00 óráig heti egy alkalommal ismét elérhetővé válnak egyes fiókkönyvtáraink: Marcalvárosban, Szigetben és Szentivánon várjuk tisztelt olvasóinkat! Az energiafogyasztási helyzetet folyamatosan elemezzük, és bízunk benne, hogy mielőbb lehetőségünk nyílik újabb jó hírekkel szolgálni.

A Központi Könyvtárban és a Gyermekkönyvtárban energetikai felújítás folyik, így a munkálatok elkészültéig ez az épületünk továbbra sem látogatható.

A kikölcsönzött dokumentumokat külön kérés nélkül folyamatosan hosszabbítjuk, visszavinni azokat a Kisfaludy Könyvtárba lehet.

A Kisfaludy Károly Könyvtár hétfőtől péntekig 13-18 óra között látogatható, a megszokott kölcsönzési lehetőségek mellett kiemelt gyermekkönyvtári szolgáltatásokkal, könyvtárközi kölcsönzésekkel is várjuk kedves olvasóinkat!

Aktuális információkért kövessenek minket az interneten!

2023.01.17