Anyák napjára szeretettel
Válogatások könyvtárunk állományából

Anyák napja közeledtével összeállítottunk néhány ajánlólistát. Válogatásunkban megtalálhatóak szakirodalmi könyvek, melyek az anyaságról és gyermeknevelésről szólnak. A szépirodalmi könyvek között a könnyed olvasmányoktól kezdve a memoárokon át a komolyabb témákat boncolgató regények közül válogathatnak.

Kínálatunkból nem maradhatnak ki a gyermekkönyvek, és az ide illő filmek és zeneművek sem! Válogassanak, csemegézzenek, kölcsönözzenek!

Szakirodalmi válogatások:

Szépirodalmi művek:

A gyermekkönyvtár ajánlója anyák napja alkalmából:

Magyarországon május első vasárnapján köszöntjük az édesanyákat és a nagymamákat. Erre a jeles napra csokorba gyűjtöttünk könyveink közül néhány alkalomhoz illőt, amit szeretnénk olvasóink figyelmébe ajánlani.

A Hang-és médiatár dokumentumaiból ajánljuk válogatásunkat erre az ünnepélyes alkalomra is: kottát, zenét, verset, filmet.

Május első vasárnapján köszöntsük az édesanyákat, nagymamákat dallal, verssel!

2022.04.23