Barátaink, az állatok
Online játék alsósoknak

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára 2022. április 25. és május 27. között Barátaink, az állatok címmel internetes játékot hirdet az általános iskolák alsós tanulói részére. Ebben az időszakban minden héten egy-egy kérdést teszünk fel Gárdonyi Géza egy-egy meséjéhez kapcsolódóan a Győri Gyermekkönyvtár Facebook-oldalán.

A választ tartalmazó meséket 2022. április 25-től az alábbi linkre kattintva letölthetik honlapunkról.
A megfejtéseket névvel, valamint e-mail cím és iskola megadásával várjuk legkésőbb 2022. május 29-ig a gyermekkonyvtar@gyorikonyvtar.hu e-mail címre.
A helyes válaszok beküldői között könyvjutalmakat osztunk ki. Egy válaszadó több kérdésre is küldhet be megfejtést, de nem feltétel, hogy az összes kérdésre helyes választ adjon. A szerencsés megfejtőket e-mailben értesítjük.

2022.04.25