Újváros
Miniatűr tudáspróba – könyvjutalommal!

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér kiadásában a közelmúltban átfogó helytörténeti mű született Újváros történelméről. A Perger Gyula által írt kötetben a városrész településszerkezetéről, műemlékeiről, nyelvi, etnikai és vallási közösségeiről, gazdasági életéről, néprajzáról olvashatnak.

Most egyszerűen hozzájuthatnak az érdekfeszítő kötet egy példányához!
Ennek feltétele, hogy helyesen kitöltsék a városrész történetének legismertebb érdekességeihez kapcsolódó 8 pontos kvízt. A feladatlapot személyesen a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtára (Győr, Herman O. u. 22., emelet) és a Kisfaludy Károly Könyvtár olvasószolgálatán (Győr, Baross G. u. 4.) vehetik át, vagy erre a linkre kattintva letölthetik a könyvtár honlapjáról. A megoldást ugyanitt kell leadniuk. A helyes kitöltés jutalma a könyv!
A kötet a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér által Győr-Újváros szociális városrehabilitációhoz kapcsolódó társadalmi együttműködést erősítő komplex program (TOP-6.9.1-15-GY1-2016-00001) projekt keretében jelent meg.

2022.03.16