És Te mit olvasol?
Könyvajánló beszélgetés ismert győriekkel

Folytatódik a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér új, olvasás ösztönző programja És Te mit olvasol? címmel, amelyen ismert, elsősorban Győrhöz kötődő emberek mesélnek kedvenc könyveikről.

Váray Laci zenész, dalszerző, szövegíró. Munkásságáról a Magyar Napló egyszer így fogalmazott: "Laci dalszövegei olyanok, mint egy jólnevelt pitbull - kitépi a szívedet, de végül visszahozza". Vajon annak, aki ilyen gondolatokat tud papírra vetni sokat kell olvasni? Erre a kérdésre is keressük majd a választ 2024. május 6-án (hétfő) 17 órától a Központi könyvtár agóráján (Felnőtt olvasószolgálat, 9023 Győr, Herman Ottó u. 22. ). Beszélgetőtársa Bajzát Zsuzsi lesz.

A belépés ingyenes, de regisztrációhoz kötött! Regisztrálni űrlapon keresztül tudnak.

Mindenkit sok szeretettel várunk!