Kenyérsütés kemencében

2024. április 26-án (péntek) a Győri Szabó József Művelődési Házba (9019 Győr-Gyirmót, Szent László út 35-37.) kenyérsütésre várjuk az érdeklődőket 15.30 órától. A programra érdemes ellátogatni, a résztvevőket gazdag programmal várjuk: a gyermekeknek lesz aszfaltrajzverseny, koncert valamint finom ételekkel és italokkal várjuk a látogatókat.

A rendezvény támogatói: Dr. Dézsi Csaba András polgármester és Szabó Jenő önkormányzati képviselő.

Program:

• Érkezés 15.30 órától
  • 15.30 óra: Aszfaltrajzverseny
  • 16 óra: Köszöntő
  • 16 óra: A gyirmóti óvodások énekét kíséri a Hoppáré Trió
  • 16.15 óra: Hoppáré Trió koncertje

A délután folyamán:

• Jurtabemutató
  • Nordic Walking bemutató Nagy Marcival

A résztvevők vendégeink a Tar Pincészet és a Pécsinger Szőlőbirtok boraira, valamint a Bedő Pékség termékeire: langalló, pizza, sajtos perec, kakaós csiga, hagymás-zsíros kenyér.

A részvétel díjtalan, de a vendéglátás biztosítása érdekében előzetes regisztrációt kérünk.

Regisztrálni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Gracza Virág
E-mail: gracza.virag@gyorikonyvtar.hu
Telefon: +36/20 468-9199
Személyesen a Győri Szabó József Művelődési Házban.

A regisztráció határideje: 2024. április 24. (szerda) 12 óra

A programra sok szeretettel várunk kicsiket és nagyokat egyaránt!