És Te mit olvasol?
Hajdu Tibor lesz a vendégünk

Folytatódik a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér új, olvasás ösztönző programja És Te mit olvasol? címmel, amelyen ismert, elsősorban Győrhöz kötődő emberek mesélnek kedvenc könyveikről.

Hajdu Tibor két éve tagja a Győri Nemzeti Színháznak. Munkásságát 2023-ban Junior Prima díjjal ismerték el. Láthatjuk őt televízióban és mozivásznon is, ismerős lehet például a Drága örökösök, a Most vagy soha, vagy éppen a Majdnem menyasszony című filmekből is. Amikor 30 évesen ilyen szerepek és lehetőségek találják meg az embert akkor adódhat a kérdés, mikor jut ideje magára, vagy épp az olvasásra? A színészt ezekről, és kedvenc könyveiről kérdezzük majd 2024. április 15-én (hétfő) 17 órától a Kisfaludy Károly Könyvtár agóráján (Győr, Baross G. u. 4.). Beszélgetőtársa Bajzát Zsuzsi lesz.

A belépés ingyenes, de regisztrációhoz kötött! Regisztrálni űrlapon keresztül tudnak.

Mindenkit sok szeretettel várunk!