Kortárs Irodalmi Estek
Csalár Bencével

2024. április 5-én (péntek) 18 órától folytatódik a Kortárs Irodalmi Estek rendezvénysorozat a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtára 2. emeleti rendezvénytermében (Győr, Baross G. út 4.). Vendégünk Csalár Bence, divatújságíró és divatszakértő, a "Stílustérkép - Divat, testkép, önismeret", "A fenntartható divat kézikönyve” és a “Színfalak mögött – A magyar divat” című könyvek szerzője, aki missziójának tekinti a lokális divatipari szereplők, alkotók láthatóvá tételét, valamint az ökotudatosság meghonosítását a divatiparban.

A többszörös szakmai díjnyertes divatújságíró saját felületei mellett szinte az összes hazai divatlapban publikált már az elmúlt tíz évben, miközben a nemzetközi divathetek alakulását személyesen figyeli Milánóban vagy épp Londonban. Emellett a jövő generációjának adja át tudását többek között a METU oktatójaként, valamint a Werk Akadémia divatszakértő képzésének szakvezetőjeként. 2023 júniusában tartotta második TEDx előadását, amely a fenntartható divat után a divat, testkép és megjelenés témakörökre fókuszált.

A belépés ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Regisztrálni az alábbi űrlapon lehet.

Mindenkit sok szeretettel várunk!