Kádár Éva, Török Orsolya: Barcelona, Costa Brava, Andorra útikönyv
Elérhető könyvtárunkban

Az aktualizált, új kiadású Barcelona útikönyv ideális terjedelmű, színes olvasmány, mely elegendő információt ad országjáróknak, városlátogatóknak, kultúrszomjasaknak, ínyenceknek, természetkedvelőknek, és a szórakozásra vágyóknak egyaránt. Tartalom, jellemzők: - kulturális és gyakorlati tudnivalók - Barcelona látnivalói sétáról sétára - Costa Brava strandja, látnivalói - Andorra bemutatása és nevezetességei Változások az új kiadású Barcelona útikönyvben: - új, nagyobb kivágatú belváros térkép - múzeumok, kiállítóhelyek elérhetőségeinek aktualizálása - frissült a kultúra, szórakozás, fesztiválok fejezet tartalma - naprakész információk kerültek a hasznos tudnivalók fejezetbe.

Tartalom, jellemzők:
– kulturális és gyakorlati tudnivalók
– Barcelona látnivalói sétáról sétára
– Costa Brava strandja, látnivalói
– Andorra bemutatása és nevezetességei

Változások az új kiadású Barcelona útikönyvben:
– új, nagyobb kivágatú belváros térkép
– múzeumok, kiállítóhelyek elérhetőségeinek aktualizálása
– frissült a kultúra, szórakozás, fesztiválok fejezet tartalma
– naprakész információk kerültek a hasznos tudnivalók fejezetbe

Megtekintés az Online katalógusban

2024.01.17