Klíma és én
Kiállításmegnyitó

2023. június 2-án (pénteken) a Kisfaludy Károly Könyvtár (9021 Győr, Baross Gábor út 4.) II. emeleti rendezvénytermében 12.30 órakor a Klíma és én című kiállítás megnyitóján vehetnek részt az érdeklődők.

A tárlat tudományosan megalapozottan ismerteti a klímaválságot, és olyan intézkedéseket mutat be, amelyekkel mindenki személyesen hozzájárulhat a megoldásukhoz. Célja, hogy gondolatébresztő ismereteket nyújtson, továbbá perspektívákat és választásokat kínáljon a mindennapi döntésekhez.

A kiállítást megnyitják:

• Németh Zoltán, Győr-Moson-Sopron Vármegye Önkormányzatának elnöke
  • Prof. Dr. Dézsi Csaba András, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzatának polgármestere
  • Christian Autengruber, az Osztrák Kulturális Fórum igazgatója
  • Mag. Matthais Németh, MA, Alsó-Ausztria Tartomány, Művészeti és kulturális osztály, rendezvényszervezési és külföldi kulturális kapcsolatokért felelős részlegvezetője
  • DI Tino Blondiau, Alsó-Ausztria Tartomány Energetikai és Környezeti hivatala, Energia és klíma részleg, a kiállítás kurátora

A kiállítás 2023. június 25-ig látogatható a könyvtár nyitvatartási idejében. Mindenkit sok szeretettel várunk!