Békából királyfi!
TELT HÁZAS RENDEZVÉNY!

Békából királyfi! – A stresszkezelés hatékony módszerei, a flow, a mindfulness címmel 2023. június 8-án (csütörtök) a Kisfaludy Károly Könyvtár rendezvénytermében 18 órakor a „Fontos vagy!” – előadás-sorozat következő vendége lesz L. Stipkovits Erika, a Személyiségfejlesztő Akadémia igazgatója, klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta, szakíró. A beszélgetés moderátora Fehér Gábor.

A programra minden jegy elkelt, belépés csak a visszaigazolt regisztrációval és a Kisfaludy Károly Könyvtár ruhatárában előzetesen átvett meghívóval lehetséges! Helyfoglalás az érkezés sorrendjében történik.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A program a TOP-6.9.2-16-GY1-2018-00001 „A helyi identitás és kohézió erősítése Győr városában” című projekt keretében valósul meg.