Kortárs irodalmi estek
Vendégünk Závada Péter

ÚJ IDŐPONTBAN, 2023. április 6-án (csütörtökön) 19 órakor a Központi Könyvtár Felnőtt Olvasószolgálatán (Győr, Herman Ottó u. 22; I. emelet) folytatódik a Kortárs irodalmi estek programsorozat. Vendég: Závada Péter költő, drámaíró, zenész. Beszélgetőtárs: Szántó Dániel, színész-drámatanár.

Vendégeink zenéről, színházról és irodalomról fognak beszélgetni, valamint új versek is elhangzanak majd Závada Péter hamarosan megjelenő, friss kötetéből.
A belépés díjtalan, de előzetes regisztrációhoz kötött! Regisztrálni csak teljes névvel a regisztracio@gyorikonyvtar.hu email címen lehet.
Egy jelentkező maximum 2 főt regisztrálhat. Belépés csak visszaigazolt regisztrációval, és a Kisfaludy Károly Könyvtárban előzetesen átvett meghívóval! A helyfoglalás az érkezés sorrendjében történik.

A program a TOP-6.9.2-16-GY1-2018-00001 „A helyi identitás és kohézió erősítése Győr városában” című projekt keretében valósul meg.