A kulcs a Te kezedben van!
Gyermekíró pályázat

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára jeligés gyermekíró pályázatot hirdet általános iskolás tanulók számára „A kulcs a Te kezedben van!” címmel. A megadott kulcsszavak felhasználásával meséket, illetve elbeszéléseket várunk az írni szerető pályázóktól.

Pályázati feltételek:

1-4. évfolyamos diákok részére:
Kulcsszavak: ERDŐ, ESERNYŐ, MÚZEUM, PALACSINTA, PINCE, RENDŐR
Műfaj: mese
Terjedelem: minimum 10 mondat, maximum 2 A/4-es oldal

5-8. évfolyamos diákok részére:
Kulcsszavak: BARLANG, FAGYI, GRAMOFON, KAPU, KULCS, LÉPCSŐ, POCSOLYA, POSTÁS, SÁRGARIGÓ, TESTVÉR
Műfaj: elbeszélés
Terjedelem: minimum 1 A/4-es oldal, maximum 3 A/4-es oldal

Az alkotásokat a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtár címére kérjük eljuttatni postai úton (9023 Győr, Herman Ottó utca 22.) vagy az alábbi e-mail-címre: gyermekkonyvtar@gyorikonyvtar.hu

Beérkezési határidő: 2023. április 24. (hétfő)

A pályázat jeligés. Kérjük mellékelni a jeligével ellátott borítékba a pályázó nevét, telefonszámát, e-mail-címét, valamint a korosztályának megfelelő műfaj megnevezését.

A pályázati felhívás teljes szövege letölthető erre a linkre kattintva.

Jó munkálkodást kívánunk mindenkinek, aki belevág egy történet megírására! Várjuk az alkotásokat!

2023.03.17