Új szolgáltatást indítunk:
Győri Könyvfutár

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér elindítja Könyvfutár szolgáltatását, amelyet 65 év feletti beiratkozott, vagy mozgásukban korlátozott Olvasóink vehetnek igénybe. A szolgáltatás keretében a kölcsönzött dokumentumokat ingyenesen házhoz szállítjuk Győr közigazgatási területén belül.

A szolgáltatás igénybevételének feltételei:

1. Dokumentumot a könyvtár teljes kölcsönözhető állományából lehet választani az online katalógus alapján: https://katalogus.gyorikonyvtar.hu/

2. Alkalmanként legfeljebb 10 db könyv, 5 kotta, 3-3 hangoskönyv, CD, DVD kölcsönözhető.

3. A szolgáltatás keretében kért dokumentumok kölcsönzési határideje: 3 hét, amely egyszer hosszabbítható amennyiben nincsen előjegyzés a dokumentumra.

4. A beérkezett kérésekre 3 munkanapon belül válaszolunk, és egyeztetjük a házhoz szállítás részleteit.

5. A könyvek házhoz szállítását keddi és csütörtöki napokon végezzük.

6. A kikölcsönzött dokumentumokat a következő szállításnál visszaküldhetik, vagy leadhatják személyesen a Kisfaludy Károly Könyvtárban hétfőtől péntekig 13-18 óráig.

Kérését elküldheti:
• a honlapunkon elérhető űrlapon keresztül, vagy
telefonon, a 96/328-022/2-es számon, hétköznap 10-17 óráig.

Bízunk benne, hogy szolgáltatásunk elnyeri Olvasóink elégedettségét!

2022.11.01