Akik maradtak
Filmklub a Kisfaludy Könyvtárban

2020. november 10-én (kedden) 17 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtára rendezvénytermében (Győr, Baross u. 4.) Filmklub kezdődik. Ez alkalommal Tóth Barnabás megindítóan szép -és egyben sikeres-, Akik maradtak című filmjét láthatják.

Egy kamaszlány és egy középkorú férfi egymásra találásának megható hangvételű története a második világháború után. Mindketten sokat veszítettek, és mindketten szeretnének új életet kezdeni, miközben körülöttük már a Rákosi-rendszer diktatúrája alakul. Vajon túl lehet-e élni a múlt és a jövő tragédiáit, ha összekapaszkodnak azok, akik még megmaradtak? (port.hu)
A vetítés ideje 83 perc.
A részvétel díjtalan. Rendezvényeinken a teljes befogadó kapacitás feléig fogadunk látogatókat. Belépés testhőmérséklet-mérést követően. Arcmaszk használata kötelező! Köszönjük együttműködésüket!