Mesés rajzok – rajzos mesék
Felhívás

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára rajzpályázatot hirdet 5 – 7 éves korú gyermekek számára „Mesés rajzok – rajzos mesék” címmel Hans Christian Andersen meséihez kapcsolódóan.

Pályázati feltételek:
Kivitelezés: színes ceruzával, vízfestékkel, filctollal vagy zsírkrétával készült szabadkézi rajz A/4-es méretű rajzlapon.
Egy pályázó egy pályaművel pályázhat. A pályázatra csak egyéni alkotások adhatók be, csoportmunkákat nem áll módunkban elfogadni és díjazni.
Díjazás: könyvjutalom

A pályaművet (a mű hátoldalán kérjük olvashatóan feltüntetni: a gyermek nevét, születési évét, lakcímét, szülő e-mail címét és az illusztrált mese címét) valamint a kitöltött adatlapot (letölthető a könyvtár honlapjáról: https://www.gyorikonyvtar.hu/gyermekkonyvtari-dokumentumok) kérjük postai úton vagy személyesen a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára (9023 Győr, Herman Ottó u. 22.) címére eljuttatni. Bővebb információ a 96/516-677-es telefonszámon kérhető.

Beérkezési határidő: 2020. december 7. (hétfő)
A díjazás után a pályamunkák kiállítása megtekinthető lesz a gyermekkönyvtárban.

2020.10.01