Pegazus-online
Irodalmi erőforrások nehéz időkre

pegazus-onlineÚj online szolgáltatást indítottunk Pegazus online - Irodalmi erőforrások nehéz időkre címmel, melynek értelmében Facebook-oldalunkon rendszeresen közzéteszünk egy-egy irodalmi alkotást a Győri Nemzeti Színház művészeinek előadásában.

Igaz, hogy a könyvtár a veszélyhelyzet miatt zárva tart, de otthonról is elérhető internetes szolgáltatásait továbbra is működteti, sőt egy újjal is jelentkezik, hogy senki ne maradjon irodalom nélkül, akinek arra igénye van. Az online irodalmi közvetítések a könyvtár Facebook-oldalán jelentkeznek, s a Videók fülön (vagy menüpontban) a Pegazus online folyamatosan bővülő lejátszási listát választva bármikor visszanézhetők, éppúgy mint YouTube-csatornánkon a Pegazus online folyamatosan bővülő lejátszási listáról. Honlapunkon pedig az Internetes szolgáltatások/Pegazus online menüpont alatt láthatók és hallhatók a magyar irodalom klasszikusai és kortársai győri színművészek tolmácsolásában.

2020.05.22