93. Ünnepi Könyvhét és 21. Gyermekkönyvnapok Győrben
Mindenkit szeretettel várunk!

Június 9-11. között kerül sor a könyvbarátok által annyira várt Ünnepi Könyvhétre. Ez alkalommal is a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér rendezvények sokaságát szervezi.

Június 9-én a programot megnyitja Zalán Tibor József Attila-díjas író, költő, drámaíró ünnepi beszédet mond Rózsavölgyi László, az Oktatási, Kulturális, Sport és Turisztikai Bizottság elnöke. A műsorban közreműködik a CAFUNÉ DUOPataki Anna (ének, hegedű) & Stummer Márton (gitár). A rendezvény helyszíne a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtára rendezvényterme (Győr, Baross u. 4., II. emelet).

A Könyvhéten találkozhatnak többek között Kerecsényi Évával, Juhász Attilával, Vizsy Ferenccel, Szávai Gézával, Benedek Szabolccsal. A programsorozatban fellép például Nyakas Péter, Varró Dániel és Molnár György. Petőfi-átiratokat hallgathatunk Honfi Imre Olivér, Petrovics Panka, Kiss Zsolt, és Pengő Csaba előadásában.

Teljes programot letölthetik innen.