Vendéglő a Parnasszuson
Ízes irodalmi est fogadással - MINDEN JEGY ELKELT

A Magyar Széppróza Napja alkalmából 2022. február 22-én (kedden) 18 órai kezdettel a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtárának rendezvénytermében (Győr Baross u. 4., II. emelet) a Magyar Írószövetség, a Magyar Napló Kiadó és a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér szervezésében Vendéglő a Parnasszuson címmel ízes irodalmi est kezdődik.

Köszöntőt mond Dr. Jánosi Zoltán, a Magyar Napló Kiadó irodalmi vezetője és Dr. Horváth Sándor Domonkos író, könyvtárigazgató.

Szépprózanapi beszélgetés:

Résztvevők: Berta Zsolt, Jánoki-Kis Viktória és Szentmártoni János.

A beszélgetést moderálja: Mirtse Zsuzsa író, költő

Színpadi játék

A szerzők egy-egy novellájának előadása 1 percben, 30 másodpercben és 10 másodpercben.

Közreműködnek: Dányi Krisztián, Losonczi Kata és Turi Bálint, a Déryné Társulat tagjai

Az est háziasszonya: Mirtse Zsuzsa

A rendezvény érvényes védettségi igazolvánnyal látogatható! Maszk használata kötelező!

Rendezvényünkre minden jegy elkelt!