Hugo Macdonald: Hogyan hozzuk ki a legtöbbet a nagyvárosi életből?
Elérhető könyvtárunkban

Akár nagyvárosba születtünk, akár csak később költöztünk oda, sokszor a városi élet negatívumaira fókuszálunk. Várakozás a dugóban, zajszennyezés, idegen arcok, drága éttermek. Pedig az urbánus lét másik oldala - a sokszínű gasztronómiai, kulturális kínálat, a vibráló energia - igazán varázslatos.

Minél inkább elmerülünk benne, annál valószínűbb, hogy rátalálunk azokra a helyekre, ahol jól érezzük magunkat, és önmagunk lehetünk. A kötet nem tankönyv vagy útikalauz, sokkal inkább egyfajta kézikönyv. A formatervezéssel, építészettel és urbanisztikával foglalkozó újságíró, Hugo Macdonald nemcsak abban segít, hogyan küzdjünk meg a nagyvárosi lét kihívásaival, de abban is, hogy miként tehetjük élhetőbbé a várost.

Megtekintés az online katalógusban

2021.11.16