Labirintus
Kustán Melinda és Milu Milanovich Ildikó kiállítása

2021. szeptember 10-én (pénteken) 17 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtára rendezvénytermében (Győr, Baross u. 4., III. emelet) kerül sor Kustán Melinda textiltervező, iparművész, tanár és Milu Milanovich Ildikó festőművész, tanár Labirintus című kiállításának megnyitójára.

Dr. Aknai Tamás Németh Lajos- díjas művészettörténész, egyetemi tanár megnyitó szavait Posonyi Takács László a Győri Nemzeti Színház művésze tolmácsolja.
Közreműködők: zenei instrumentumokon Vértes Kornél és Vértes Marcell, valamint a Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium, Technikum és Kollégium balettos növendékei, Improvizatív tánc című produkciójukkal.
A megnyitón való részvétel előzetes regisztrációhoz és védettségi igazolványhoz kötött. Regisztráció: +36 30 / 678 9776, rendezveny.regisztracio2020@gmail.com
A kiállítás ingyenesen megtekinthető 2021. október 8-ig, hétköznapokon 13.00-16.00 óráig. Az ettől eltérő időpontban előzetes bejelentkezés alapján látogatható.