Két hazában
Gaál András festőművész kiállítása

2021. május 21-én (pénteken) 17 órakor, a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtára rendezvénytermében (Győr, Baross u. 4., II. emelet) nyílik Gaál András festőművész Két hazában című kiállítása.

Köszöntőt mond: Csáky Anna, a Győri Antológia Irodalmi és Művészeti Alkotó Közösség (GYAK) vezetője. A kiállítást megnyitja: Varga Lajos Dániel hírlapíró, a művész barátja.

Közreműködnek: Gősi Vali, Olasz Valéria, P. Nagy Gabi, Szigeti Endre - az antológiaközösség tagjai

A kiállítás ingyenesen megtekinthető 2021. június 12-ig, hétköznapokon (kedd kivételével) 13:00-16:00 óráig. Az ettől eltérő időpontban előzetes bejelentkezés alapján látogatható.

A megnyitó és a kiállítás látogatása regisztrációhoz kötött: a megadott elérhetőségeken hétfőtől péntekig 9-től 14 óráig. Regisztráció: +36 30 678 9776; rendezveny.regisztracio2020@gmail.com.

Kérjük, a látogatáskor hozzák magukkal védettségi igazolványukat, viseljenek arcmaszkot, és tartsák be többi járványügyi előírásunkat is!