HOL-MI?
Online játék Győrről

hol_mi_cs

Úgy gondolja, jól ismeri Győrt? Szeret játszani? Használja a Facebookot? Ha minden kérdésre igen a válasza, akkor október 1-jén látogasson el a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér FB oldalára, olvassa el felhívásunkat, és játsszon velünk!

Az Országos Könyvtári Napok rendezvénysorozat keretében meghirdetett online játékunk idén is jelentkezik, ezúttal HOL-MI? címmel. Október 1-től október 14-ig minden nap délelőtt kiteszünk egy fotót a könyvtár Facebook-oldalára . Megfejtésként mindig az adott két kérdésre várjuk a választ, vagyis hol készült a felvétel és mi hiányzik a képről. A két hétig tartó játék végén a legtöbb helyes választ beküldők jutalma pendrive vagy könyv! Az összes megfejtés beküldési határideje (akár egyszerre, egyben is) október 14. (vasárnap) éjfél! A megfejtéseket a vetelkedo@gyorikonyvtar.hu e-mail címre várjuk!

2018.09.28