Könyves átvételi pont a Bezerédj-kastélyban
Új kölcsönzési lehetőség!

Novemberben és decemberben lehetőséget biztosítunk beiratkozott olvasóinknak arra, hogy az online katalógus alapján a Ménfőcsanaki Fiókkönyvtárból (Bezerédj-kastély; Győr, Győri u. 90.) könyveket válasszanak ki kölcsönzésre!

A kiválasztott dokumentumokat az online katalógusban félretetethetik, vagy e havi kölcsönzési igényüket jelezhetik november 11-ig (péntekig) a csanak@gyorikonyvtar.hu e-mail címen, vagy november 14-én (hétfőn) 9-17 óráig a 96/448-225 telefonon. Ezeket a dokumentumokat a Bezerédj-kastély Művelődési Ház aulájában november 15-18-ig 9-19 óráig vehetik át. Ott a korábban kölcsönzött dokumentumokat is leadhatják!

Decemberben kölcsönzési igényüket december 9-ig jelezhetik e-mailben, vagy december 12-én telefonon a fenti módon és december 13-16-ig vehetik át a könyveket 9-19 óráig a Művelődési Ház aulájában.

A könyvek kölcsönzési idejét a könyvtár zárva tartása alatt automatikusan meghosszabbítjuk, s a zárvatartás idejére késedelmi díjat nem számolunk fel!

Aktuális információkért kövessenek minket az interneten!

2022.11.02