Külső helyszín
Időutazás Révfaluban
Egyéni séta

2022. október 3 - október 16. között helyismereti rejtvényfüzetet tölthetnek ki, aminek segítségével megismerhetik a Mosoni-Duna túlpartján található Révfalut. Patinás és ultramodern épületek, emléktáblák, szobrok, parkok, szakrális emlékek és csónakházak között kalandozhatnak.

A rejtvényfüzetek elérhetők egyrészt a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Kisfaludy Károly Könyvtárának olvasószolgálatán (Győr Baross u. 4.), másrészt letölthetők lesznek a könyvtár honlapjáról ezen linken október 3-tól. Az elektronikus formában letöltött, és kitöltött füzeteket a vetelkedo@gyorikonyvtar.hu e-mail címre várjuk vissza.
A leadás határideje: 2022. október 17. A legjobb megfejtéseket beküldőket e-mailben értesítjük és Győrről szóló könyvekkel díjazzuk.