Játsszanak velünk!
Országos Könyvtári Napok

Október 3-án kezdődik az országos könyvtár-népszerűsítő kampány, az Országos Könyvtári Napok. A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér a rendezvények mellett játékokat is kínál az érdeklődőknek. Játsszanak velünk! Tartsanak velünk a való világban és az online térben is!

2022. október 3. - október 31. között kitölthetik online a Köztünk élő irodalom 2022. című rejtvényfüzetet. Vagy letölthetik innen.

2022. október 4. - október 14. között Ugrás a tudásba – Ki Mit Tud? címmel - online könyvtárhasználati erőpróbát tartunk.

2022. október 5. - október 14. között Múltidézés - Az én iskolám címmel helytörténeti FACEBOOK játékot szervezünk. A feladványokat a könyvtár közösségi oldalán tesszük közzé két héten keresztül, minden nap.