Nyitvatartás-változás
Kövessék híreinket!

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér szeptember 19-től megváltozott nyitva tartással várja olvasóit.

A Kisfaludy Károly Könyvtárban (Baross Gábor u. 4.) hétfőtől péntekig 13-18 óra között tudnak könyvtári dokumentumot kölcsönözni az érdeklődők.
A Bezerédj-kastély Művelődési Ház minden hónap második teljes hetében, keddtől péntekig, 9-19 óráig tart nyitva.

A fiókkönyvtáraink zárva tartanak, a Központi Könyvtárban és a Gyermekkönyvtárban pedig energetikai felújítás folyik, így a munkálatok elkészültéig ez az épületünk nem látogatható.
A kikölcsönzött dokumentumokat külön kérés nélkül folyamatosan hosszabbítjuk, visszavinni azokat a Kisfaludy Könyvtárba lehet. Az előjegyzett könyveket is kérjük, hogy majd ide hozzák vissza!

A szabadhegyi József Attila Művelődési Ház, a gyirmóti Győri Szabó József Művelődési Ház, és a Gyárvárosi Közösségi Ház további intézkedésig zárva tart.

A Kisfaludy Károly Könyvtárban a megszokott kölcsönzési lehetőségek mellett kiemelt gyermekkönyvtári szolgáltatásokkal, könyvtárközi kölcsönzésekkel is várjuk kedves olvasóinkat, illetve a könyvtár online felületein folyamatosan újdonságokkal készülünk.

Kövessék híreinket!

2022.09.14