Külső helyszín
II. Pinnyédi Hídpiknik
A Rábca partján

2022. augusztus 20-án (szombaton) vadregényes helyszínen, a pinnyédi híd lábánál (Győr, Töltés u. 14.), a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér és az Újvárosi Művelődési Ház szervezésében kerül sor a II. Pinnyédi Hídpiknikre. A programok 8.30-kor kezdődnek és 22 óráig tartanak.

A rendezvény igazi gyermekparadicsom betyárokkal, versenyekkel, játékokkal. Ha megéhezik a család, dobjanak egy plédet a fűre és piknikezzenek válogatott finomságokat! Gasztonómiai élmények is várják a résztvevőket: koktélok, különleges kávék, borkóstoló, pezsgős koccintás barátokkal, családdal!
A parton csónakba szállhatnak, kipróbálhatják milyen suppal szelni a vizet, valamint megismerhetnek egy régi vízi járművel: egy burcsella-makettet tanulmányozhatnak!
Ez az a rendezvény, ahova a házi kedvenceket is várjuk, szóval a blökit se hagyják otthon!
Este Ismerős Arcok nagykoncert, zárásként fáklyás felvonulás.