Nyári könyves kihívásaink
Felnőtteknek és gyerekek számára is!

Szeret olvasni? Könyvtémát keres? Csatlakozzon nyári könyves kihívásunkhoz, ha szeretné kipróbálni magát, együtt olvasni egy közösséggel, vagy csupán felülmúlni eddigi teljesítményét! Gyermekeknek is!

A kihívás időtartama: 2022. június 01. - 2022. szeptember 30. Várjuk a jelentkezőket! Olvasásra fel!

A kihívás feltételei:

- Csatlakozhat a játékhoz a vetelkedo@gyorikonyvtar.hu e-mail címen vagy személyesen a könyvtár bármelyik részlegében.
- A megadott kategóriáknak megfelelő könyveket a kihívás ideje alatt kell elolvasni és jelezni a választást a könyvtár részlegeiben megtalálható nyomtatott füzet kitöltésével vagy online felületeinken.
- Egy könyvet egy kategóriába lehet besorolni.
- Sorrend nincs, döntsön az aktuális hangulat.
- Értékelje a könyveket 0-5 csillaggal és írjon egy, legfeljebb fél oldalas összegzést az olvasott könyvekről a megadott szempontok alapján.

Eredményhirdetés október elején, a könyvtári héten. A játékot követheti honlapunkon és FB-oldalunkon.

Nyeremények:
4 könyv+ 1 összegzés: bögre + olvasójegy
6 könyv + 1 összegzés: 1 könyv + olvasójegy
8 könyv + 1 összegzés: 2 könyv + olvasójegy

Nagy nyári könyves kihívás gyerekeknek

Szeretsz olvasni? Szereted az izgalmas kihívásokat? Ha szívesen játszanál velünk, vegyél részt a Nagy Nyári Könyves Kihíváson! Olvass el legalább három könyvet! Minden kategóriához egy könyv tartozhat! 20 kategóriából választhatsz, amiket a felhíváshoz tartozó igazolólapon sorolunk fel.

Egyes kategóriákban kérd a könyvtárosok segítségét, vagy használd online katalógusunkat

A játékban való részvételhez az igazoló lapot keresd a Gyermekkönyvtárban, vagy  töltsd le honlapunkról

Add le a lapot személyesen a Gyermekkönyvtárban legkésőbb 2022. augusztus 31-ig, és jutalomban részesítünk!

Keress bennünket, ha bármi kérdésed lenne! Telefonszámunk: +36 96/516-677.

Címünk:
Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára
9023 Győr, Herman Ottó utca 22.

2022.06.11