Nyári könyves kihívás
Olvasásra fel!

Szeret olvasni? Könyvtémát keres? Csatlakozzon nyári könyves kihívásunkhoz, ha szeretné kipróbálni magát, együtt olvasni egy közösséggel, vagy csupán felülmúlni eddigi teljesítményét!

A kihívás időtartama: 2022. június 01. - 2022. szeptember 30. Várjuk a jelentkezőket! Olvasásra fel!

A kihívás feltételei:

- Csatlakozhat a játékhoz a vetelkedo@gyorikonyvtar.hu e-mail címen vagy személyesen a könyvtár bármelyik részlegében.
- A megadott kategóriáknak megfelelő könyveket a kihívás ideje alatt kell elolvasni és jelezni a választást a könyvtár részlegeiben megtalálható nyomtatott füzet kitöltésével vagy online felületeinken.
- Egy könyvet egy kategóriába lehet besorolni.
- Sorrend nincs, döntsön az aktuális hangulat.
- Értékelje a könyveket 0-5 csillaggal és írjon egy, legfeljebb fél oldalas összegzést az olvasott könyvekről a megadott szempontok alapján.

Eredményhirdetés október elején, a könyvtári héten. A játékot követheti honlapunkon és FB-oldalunkon.

Nyeremények:
4 könyv+ 1 összegzés: bögre + olvasójegy