Egészség-Piac
Szabadhegyen

Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata 1989-től tagja a WHO Egészséges Városok mozgalomnak, amely mára világméretűvé vált. Ennek keretében minden évben lakossági egészségmegőrző program sorozatot rendez Egészség-Piac címmel, így van ez idén is.

A győrszabadhegyi programra 2022. május 27-én (pénteken) 15 órától kerül sor a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér József Attila Művelődési Házában (Győr, Móra tér 1.)

Az érdeklődők többféle szűrővizsgálaton (vércukor, PSA, hallás, bőrgyógyászat stb.) és tanácsadáson vehetnek részt.

Az Egészség-Piac társrendezvénye a 2022. május 26-án (csütörtökön) 14.30-kor kezdődő Szívderítő című interaktív előadás.

A programokon való részvétel díjtalan. A szűrővizsgálatok során az arcmaszk használata ajánlott.