Győri képeskönyv
Szabadon letölthető az intézmény Digitális Könyvtárából!

Örömmel tájékoztatjuk kedves olvasóinkat, hogy az intézményünk kiadásában megjelent nagysikerű Győri képeskönyv már digitálisan is elérhető elektronikus könyvtárunkban.

A könyv értékfeltáró tartalmi része Orbánné dr. Horváth Márta helytörténeti kutató és Galambos Krisztina szaktájékoztató könyvtáros munkáját, míg a csodálatos fotók Szabó Béla fotóművész látásmódját dicsérik. A kötet szakmai gondozója, valamint felelős kiadója dr. Horváth Sándor Domonkos, a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér igazgatója volt.

A kiadvány – korlátozott számban – továbbra is megvásárolható 7750 forintos áron (Lokálpatrióta ‒ Belvárosi Könyves Polc, Kisfaludy Károly Könyvtár, Látogatóközpont), mostantól pedig online, ingyenesen is elérhető, szabadon letölthető az intézmény Digitális Könyvtárából!

2022.05.16