Hencidától Boncidáig
Eredményhirdetés

A Gyermekkönyvtár által 14. alkalommal meghirdetett Hencidától Boncidáig című mesevetélkedő két levelezős fordulójának értékelése megtörtént.

A 176 pályázó közül a 42 legeredményesebb tanuló a végső eredmény kialakulásához még egy feladatot kapott. A döntő megmérettetés egy fogalmazás megírása volt, melyet az alábbi szempontok alapján értékeltünk: a kiírásnak való megfelelőség (szereplők, terjedelem), tartalom, helyesírás, külalak, ötletesség, kreativitás, humor.

Ezek figyelembevételével az alábbi gyerekek részesülnek jutalomban:

3. osztályosok:

1. helyezett: P. Dóra
2. helyezett: H. Olivér
3. helyezett: B. Jázmin, K. Ádám
4. helyezett: K. Milán, L. Nóra
5. helyezett: K. Julianna

4. osztályosok:

1. helyezett: V. Viktor
2. helyezett: N. Hilda Angéla, Sz. Kincső
3. helyezett: B. Berta, Ö. Janka
4. helyezett: Á. Lilien