Könyvtárunk legnépszerűbb könyvei 2021-ben
TOP 50

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér gyűjteményében több százezer kiadványt őriz. Olvasó legyen a talpán, aki ebből megtalálja azokat a köteteket, amelyek éppen neki szólnak! Könyvtárosaink kiemelt helyre teszik az új könyveket, időről időre tematikus mini kiállításokat, ajánlólistákat készítenek.

Gyűjteményünket reklámozzuk az interneten is: az intézmény online felületein naponta ajánlókat posztolunk, RSS csatornát működtetünk az új vásárlásokról.
De sokan az objektív tényekben hisznek inkább. Rájuk gondolva könyvtárunk 2021. évi kölcsönzési statisztikája alapján, kategóriák szerint felállítottunk néhány toplistát. Kiderül belőlük, hogy olvasóink között melyek voltak a legnépszerűbb gyermekkönyvek, krimik, romantikus regények, kortárs magyar kötetek, ismeretterjesztő és gyermekkönyvek. Ez egy jó alap a választáshoz, nemde? Ennyi ember nem tévedhet! A teljes lista a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér online magazinjában, a Győri Szalonban olvasható.

2022.01.26