Online Közösségi Szolgálat
Akár otthonról is dolgozhatsz nekünk

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Digitális Szolgáltatások osztálya Iskolai Közösségi Szolgálatra diákokat fogad digitális képszerkesztés feladatra.

A mostani pandémiás helyzetben a könyvtár lehetőséget nyújt arra, hogy online teljesíthesd közösségi szolgálatodat. A munkához rendelkezned kell egy otthoni számítógéppel és egy pendrive-val. Alapfokú számítógépes, fájl- és mappakezelési ismeretek szükségesek! A feladatot személyesen kell betanulni előre egyeztetett időpontban, ezután hazaviheted az adathordozódon a munkát és a segédleteket. Ha elvégezted otthon a feladatod, visszahozod a kiosztott digitális dokumentumokat, ellenőrizzük, és igazoljuk a kiérdemelt munkaóráidat.

2021. december 15-ig lehet jönni betanulni, december 17-ig tudunk diákokat fogadni munkakiosztásra.

A munkáról aktuális információkat a honlapon a Rólunk/Könyvtárunk fülön a Közösségi Szolgálat diákoknak menüpontban olvashatsz.

Érdeklődj, jelentkezz: diszol@gyorikonyvtar.hu

Telefonon: 96/312-531 vagy 30/633-6187