Megújult a Központi Könyvtár
Megnyitottunk!

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Központi Könyvtárának (Győr, Herman O. u. 22.) felújítása befejeződött! Felfrissült, új arculattal, modernizált terekkel várja látogatóit a Központi Könyvtár!

Felújítottuk az elektronikai rendszert, cseréltük a burkolatokat – és ami a leglátványosabb- a bútorzatot. Új elrendezésben találják meg a könyveket, időszaki kiadványokat, hangzóanyagokat, számítógépeket és a helyben olvasási lehetőségeket. Amíg meg nem ismerik az új tereket, nyugodtan kérjenek felvilágosítást könyvtáros kollégáinktól!

A belső felújítási munkálatokat a magyar-szlovák Interreg projekt, a Nemzeti Kulturális Alap és Győr város önkormányzatának támogatásával tudtuk megvalósítani – köszönet érte!

Eközben elindult a közbeszerzési eljárás az épület energetikai modernizálására, amelynek keretében kívülről is megújulunk.

Szeretettel hívjuk és várjuk régi és új látogatóinkat!

2021.11.17