Bibliofil(m) – Könyvtárak a filmvásznon
Játék a Győri Szalon Facebook-oldalán MEGHOSSZABBÍTVA

Poros? Sötét? Pókhálós, és el lehet benne tévedni? Ilyen egy könyvtár? Dehogy! Sőt! Izgalmas hely, ahol titkok oldódnak meg, ahol elfogják a bűnözőket, ahol szerelmek szövődnek, na és ahol néhanapján megmentik az egész világot. Ezt filmekkel is bizonyíthatjuk!

De hogy melyek ezek? Kik, miért találkoznak a könyvespolcok között? Találják ki Önök! Online kulturális magazinunk, a Győri Szalon következő Facebook-játékában ismert filmeket elevenítünk fel öt napon át, június 14-18. között. Az alkotásokban közös, hogy helyszínként a könyvtár is feltűnik a színen.
Ha sikerül megadni a hozzá kapcsolódó kérdésekre a választ, küldjék el nekünk a palyazat@gyorikonyvtar.hu e-mail-címre legkésőbb 2021. június 27. éjfélig. A legtöbb helyes megfejtést beküldők közül a leggyorsabbak részesülnek nyereményben (könyvek, bögrék, egyebek). Játsszanak velünk!

2021.06.12