Vizek világa a Facebookon
Eredményhirdetés

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára 2021. április 1-30. között Vizek világa a Facebookon címmel internetes játékot hirdetett gyermekek részére. Ebben az időszakban a Győri Gyermekkönyvtár Facebook-oldalán naponta egy-egy kérdést tettünk fel a víz témaköréhez kapcsolódó versekhez.

Aki elolvasta a mintegy 20 ajánlott honlapot és helyesen válaszolta meg feltett kérdéseinket, nemcsak tudását gazdagíthatta, hanem könyvtárát is nyereménykönyvével! Örülünk, hogy sok gyermek figyelmét sikerült a versek felé irányítanunk, hiszen közel 240 helyes megfejtés érkezett be a határidőig. A játék értékelése megtörtént. A szerencsés megfejtőket e-mailben értesítettük nyereményük átvételi módjáról. Ezúton is gratulálunk a nyerteseknek! Játsszatok velünk legközelebb is!

2021.05.10