Kertészkedjenek felkészülten!
Szakkönyvek sokaságát kínáljuk

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér arra törekszik, hogy gyűjteménye sokak számára kínáljon szakirodalmat. Tanuláshoz, tájékozódáshoz, kikapcsolódáshoz, hobbik gyakorlásához igyekszünk kézikönyveket, szakkönyveket, folyóiratokat kínálni. Most például mezőgazdasági kiadványainkra hívjuk fel figyelmüket.

Az agráriummal foglalkozó kézikönyveket, folyóiratokat és magazinokat helyben használhatják.  Ha kölcsönözni szeretnének, kötetek sokaságából válogathatnak. Gyűjteményünket rendszeresen karbantartjuk, új vásárlásokkal frissítjük. Kollégáink a trendekre figyelve vásárolnak új kiadványokat: vannak könyveink pl. a kerttervezésről, a magaságyásokról, a törpe gyümölcsfákról, a balkonkertekről, a biokertészetről, a kártevők és kórokozók kíméletes gyérítéséről.
A könyvtárba lépve a bőség zavarával küzdhetnek. Kollégáink szívesen segítenek a válogatásban, kérjék segítségüket!

2021.05.07