Kor-Társak irodalmi videósorozat:
Háy János: ÉnTe

Újabb irodalmi videóval készül követőinek és olvasóinak a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér. Posonyi Takács László ez alkalommal Háy János ÉnTe című költeményéből készített film-etűdöt, aminek bemutatójára 20021. április 17-én (szombaton) 17 órakor kerül sor az intézmény hivatalos FB oldalán.

2016. szeptemberében Háy János ezt írta ki Facebook oldalára: „Sokan keresik az Énte-verset, jövőre kötetben is megjelenik a könyvfesztiválra, de addig is itt olvashatjátok.” A vers azóta is a kortárs író egyik legkeresettebb írása, valamennyiünk életének „görbe tükre”.

Az online program megtekintése díjtalan. A videót a későbbiekben a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér hivatalos Facebook-oldalán és YouTube csatornáján is megnézhetik.