Zelk Zoltán: A három nyúl
Online Meseszínház

2021. április 1-jén (csütörtökön) 17 órakor a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér által szervezett online Meseszínházban Zelk Zoltán A három nyúl című verses meséjének feldolgozását láthatják -regisztráció és díjfizetés nélkül- az Ákom-Bákom Bábcsoport előadásában.

Az Ákom-Bákom Bábcsoport több, mint 20 éve alakult. Az 5 tagú társulat két csoporttal az ország minden régiójában megfordult már. Repertoárjuk az állatos meséktől a verses mese-feldolgozásokon keresztül a népmesékig terjed. Játékstílusukra elsősorban az asztali bábjáték jellemző, melyben felcsendülnek közismert népdalok és saját szerzeményű dalok is.
A videót a későbbiekben a Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér hivatalos Facebook oldalán és YouTube csatornáján is megtekinthetik.