Vizek világa a Facebook-on
Online játék gyerekeknek

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára 2021. április 1-30. között Vizek világa a Facebook-on címmel internetes játékot hirdet gyermekek részére. Ebben az időszakban a Győri Gyermekkönyvtár Facebook-oldalán minden hétköznap egy-egy kérdést teszünk fel versekhez kapcsolódóan.

A kérdéseket  ezen a linken találják majd. A választ tartalmazó honlap linkjét pedig minden nap mellékelni fogjuk a kérdéshez.

A megfejtéseket névvel, valamint e-mail cím és postázási cím megadásával várjuk legkésőbb 2021. május 3-áig a gyermekkonyvtar@gyorikonyvtar.hu e-mail címre.

A helyes válaszok beküldői között könyvjutalmakat osztunk ki. Egy válaszadó több kérdésre is küldhet be megfejtést, de nem feltétel, hogy az összes kérdésre helyes megfejtést adjon. A szerencsés megfejtőket e-mailben fogjuk értesíteni.

2021.03.31