Magyar királyok
Online játék felsősöknek

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára 2021. március 1-5. között Magyar királyok címmel internetes játékot hirdet az általános iskola felsős tanulói részére. Ebben az időszakban minden nap egy-egy kérdést teszünk fel magyar királyokról.

A feladványok a gyermekkönyvtár Facebook oldalán lesznek megtalálhatók. A megoldást tartalmazó linket minden nap mellékelni fogjuk a kérdéshez. A megfejtéseket névvel, valamint e-mail cím és iskola megadásával várjuk legkésőbb 2021. március 7-éig a gyermekkonyvtar@gyorikonyvtar.hu e-mail címre.
A helyes válaszok beküldői között könyvjutalmakat osztunk ki. Egy válaszadó több kérdésre is küldhet be megfejtést, de nem feltétel, hogy az összes kérdésre helyes megfejtést adjon.
A megfejtőket e-mailben értesítjük 2021. március 9-én.

2021.03.02