ZRÍNYI 400
Értékelés

Könyvtárunk Köztünk élő irodalom - ZRÍNYI 400 címmel összeállított feladatsora megfejtéseinek értékelése befejeződött. Köszönjük a komoly érdeklődést, a szép számmal beadott megoldásokat! Reméljük, sikerült érdekes, hasznos és fontos ismeretekre szert tenniük a kitöltés során.

Nagy többségében színvonalas és értékes megoldásokat kaptunk. Különösen az élmezőnyben volt nagyon szoros és kiélezett a verseny. Gratulálunk minden versenyzőnek! Köszönjük a befektetett munkát, időt és energiát!
Minden pályázó Zrínyivel foglalkozó könyvet kap a részvételért. Az első hat helyezett további könyvjutalomban részesül. A legjobb három versenyző pedig - az oklevél mellett – még több könyvet vehet majd át. A névre szóló jutalmak átvételének helye intézményünk Központi Könyvtára (Győr, Herman O., u. 22.). Ideje: 2020. november 26-tól december 10-ig, kedd kivételével minden munkanapon 9-18-ig. Minden versenyzőt külön értesítünk az eredményéről.

2020.11.23