Hencidától Boncidáig. Levelezős mesevetélkedő
A mesék letölthetők honlapunkról

A Dr. Kovács Pál Könyvtár és Közösségi Tér Gyermekkönyvtára -immáron 13. alkalommal- Hencidától Boncidáig címmel levelezős mesevetélkedőt hirdetett a 2020/2021–es tanév 3., illetve 4. osztályos tanulói számára. A játékra győri és Győr környéki iskolák diákjainak egyéni jelentkezését vártuk 2020. október 22-ig (csütörtök).

Az idei évben királylányokról, királyfikról és sárkányokról szóló mesékhez kapcsolódó feladatokkal készültünk, amelyeket a versenyzőkhöz levélben juttatunk el.
A mesék letölthetők honlapunkról.
A vetélkedő 2 írásbeli fordulót követően februárban döntővel zárul, melyre a legeredményesebb versenyzőket hívjuk meg a Gyermekkönyvtárba.
A díjazottak könyvjutalmat kapnak. Könyvcsomaggal jutalmazzuk annak a három iskolának a könyvtárát is, amelyekből a legtöbb tanuló küldi vissza mindkét forduló feladatainak megoldását.
A játékkal kapcsolatos bővebb felvilágosítás a könyvtárban kérhető személyesen vagy az 516-677-es telefonszámon a gyermekkönyvtárosoktól.

2020.11.26